Kariyer

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Firmamızın sürekli gelişen bilişim sektöründe başarılı olabilmesi için kendisini sürekli yenilemesi, çalışanlarının katkıları ve gelişimleri ile mümkün olmaktadır. Amacımız şirket hedeflerine ulaşabilmek için çalışanlarımızın yaratıcılıklarını, motivasyonlarını en üst seviyeye çıkarmak, kariyer geliştirme olanakları sağlamaktır. Bu amaçla etkili müşteri odaklılığını sağlayacak süreç ve çalışmalara yatırım yapıyor; yeni organizasyonel modeller kuruyor ve geliştiriyoruz.

Hedefimiz çalışan bağlılığını geliştirerek kurum değerlerini yaşatmak ve geleceğe taşımaktır.

Genel bilgilendirme

Aldığınız eğitimi ve deneyimlerinizi topluma faydalı bir şekilde kullanma ve geliştirme arayışınızda, şirketimizin çatısı altında toplanan iş imkânları ile buluşmak üzere. Başvuru için [email protected] adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Şirketlerimizde üniversite öğrencilerine staj imkânı sunulmaktadır. Eğitimlerine paralel olarak devam ettirecekleri stajlar kişilerin iş hayatlarına başlamalarında önemli bir adımdır. Bu adımda öğrencilerimizin yanında olmak sorumluluklarımızdandır. Başvurunuzu [email protected] adresine yapabilirsiniz.